Benzinle eski müdürü yakmaya gitti

Benzinle eski müdürü yakmaya gitti.9963
  • Giriş : 02.02.2009 / 20:06:00

İşten çıkarılan kadın dehşet saçtı. Müdürün odasına bir bidon benzinle girdi 'Sen beni yaktın, ben de seni yakacağım' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde mal müdürünü benzin dökerek yakmak isteyen kadın kaçmaya çalışırken yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, 2 yıl önce Alaplı Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nda (SYDV) sözleşmeli olarak çalışırken usulsüzlük yaptığı öne sürülerek görevden uzaklaştırılan F.Y. isimli kadın, kaymakamlık binasına gelerek 5. katta bulunan Alaplı Mal Müdürü Adnan Çetin'in odasına girdi.

F.Y, Mal Müdürü Adnan Çetin'e "Sen beni yaktın, bende seni yakacağım" diye bağırarak çantasından çıkardığı bir bidon benzini ateşe vererek odanın ortasına attı ve olay yerinden kaçmaya başladı. Olay yerinden kaçmak isteyen F.Y. görevliler tarafından yakalanarak polise teslim edildi.

Yangında Adnan Çetin'in makam odası büyük zarar gördü. Kaymakam Aydın Memük, yaptığı açıklamada, söz konusu kadının 2 yıl önce SYDV'de sözleşmeli olarak çalışırken hesaplarda usulsüzlük yaptığı iddiasıyla işten çıkarıldığını, yaşanan olayın çok üzücü olduğunu belirtti.

Yangının büyümeden söndürüldüğünü belirten Memük, can kaybının olmadığını kaydetti. Kaymakam Memük, adli makamların olayla ilgili çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*