Berdelci amca cinayeti anlattı

Berdelci amca cinayeti anlattı.13652
  • Giriş : 07.03.2008 / 16:57:00

Batman'da Berdel istemediği için öldürüldüğü belirtilen talihsiz kızın katil zanlısı yeğen sorgulama sırasında susmayı tercih etti ve tutuklandı, berdelci amca ise cinayeti anlattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Batman da dün gece işlenen Berdel cinayetinin katil zanlısı A.İ.(20) çıkarıldığı adli merciler tarafından tutuklanarak Batman M tipi Ceza evine konuldu. Zanlı tüm soruları yanıtsız bıraktı. Amca Hacı İlhan yaşanan cinayet olayını soğukkanlılıkla anlattı.

Batman da dün gece saat 20:00 sularında berdel yüzünden öldürülen L.İ.(17) adlı genç kızın katil zanlısı mahkemeye çıkarılarak tutuklanıp ceza evine gönderilirken, katil zanlısı kendisine yöneltilen soruları cevapsız bıraktı.

Öldürülen kızın ve katilin amcası olan Hacı ilhan ise olayı şöyle anlattı. “Düşerken büyük bir gürültü duydum, Sandım ki damdan biri balkona düşmüş, Dama çıkarken basamaklarda kızı gördüm. Kızın o an felç olduğunu sandım. Koşarak komşulardan araba istedim. Arabayı getirene kadar kız kanlar içinde kalmıştı. Muhtemelen kız damda vurulduktan sonra kaçmaya çalışırken merdivenlere düşmüş olabilir, bunun ötesini bilmiyorum. Sadece felç olduğunu sandım. Ardından araba ile devlet hastanesine kaldırdık"

Hacı İlhan katil zanlısı yeğeninin kızı bir defa istediğini ancak kızın kabul etmediğini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious