Bergama Belediye Başkanı hastanede

Bergama Belediye Başkanı hastanede.11188
  • Giriş : 19.11.2008 / 20:19:00

İzmir'in Bergama ilçesinin Belediye Başkanı Raşit Ürper, akşam saatlerinde rahatsızlanması üzerine Bergama Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bergama Devlet Hastanesi Göğüs ve Alerji Hastalıkları Uzmanı Dr. Yalçın Koçyiğit, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ürper'i zatürre teşhisiyle tedavi altına aldıklarını kaydetti.

Zatürrenin solunum yolları enfeksiyonu ile meydana geldiğini belirten Koçyiğit, ''Gribal enfeksiyon tedavi edilmeyince akciğere iner ve buna zatürre deriz. Başkan da yoğun çalışmaları nedeniyle tedavi konusunu ihmal etmiş olmalı ki, zatürre olmuş. Tedavisine başladık. En kısa sürede hastaneden taburcu edeceğiz'' dedi.

Öte yandan, AK Partili Belediye Başkanı Raşit Ürper için Bergama Kaymakamı Ahmet Ertan Yücel, Emniyet Müdürü İsmail Akıntürk, AK Parti eski İlçe Başkanı Ali Yazıcı, Bergama Yüksek Öğrenim Derneği Başkanı Mahmut Esat Dülger'in ile çok sayıda belediye personeli ve vatandaş hastaneye geldi.

Manisa Valisi Celalettin Güvenç de Bergama'ya gelerek Belediye Başkanı Raşit Ürper'i hastanede ziyaret etti. Ürper'in hastalığı konusunda kardeşi Reşit Ürper'den bilgi alan Güvenç, acil şifalar diledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*