Berlusconi karısını kızdıracak

Berlusconi karısını kızdıracak.14176
  • Giriş : 16.05.2008 / 10:33:00

İtalya Başbakanı Berlusconi, çapkınca davranışlarının dozunu tırmandırmaya başladı. Karısını kızdırma pahasına kur yaptığı kadınları kabineye alan Berlusconi’nin son numarası, kadın vekillere flörtçü pusulalar yazmak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İTALYA Başbakanı Silvio Berlusconi, yine kadın politikacılarla flört ederken yakalandı. Geçen yıl, "Evli olmasaydım seninle evlenirdim" diye kur yaptığı Mara Carfagna’yı bakan yapan çapkın lider, önceki gün parlamentodaki güvenoylaması öncesinde, partisinden yeni seçilen iki kadın milletvekili Gabriella Giammanco ve Nunzia De Girolamo’ya iltifatlarla dolu şu notu gönderdi:

"Gabri ve Nunzia, orada yan yana çok güzel görünüyorsunuz. Konuşmamı dinlediğiniz için teşekkür ederim. Fakat söylediklerim o kadar da önemli değil. Eğer sizi öğle yemeğine davet eden centilmenler varsa gitmenize izin veriyorum (son 3 kelimenin altı 3 kez çizilmiş). Her ikinizi de çok çok öpüyorum. Başbakanınız."

Kadınlar hemen cevap gönderdiler: "Sevgili Başbakanımız. Biz ancak sizden gelecek centilmen davetleri kabul edebiliriz." Televizyon kameraları bu not alışverişini hiç kaçırmadı. Haberler tabii ki 71 yaşındaki iflah olmaz çapkının karısı Veronica Lario’yu memnun edecek cinsten değil. Berlusconi geçen yıl, bazıları dizinde oturan bir grup genç kadınla görüntülenmiş ve bir dergiye kapak olmuştu.

Berlusconi, Mara Carfagna’ya, "Seninle evlenir, her yere giderdim" dediği için Veronica’dan kamuoyu önünde özür dilemek zorunda kalmıştı. Bu arada Berlusconi hükümeti, parlamentodan sonra dün de Senato’dan güvenoyu aldı.

TV’ler böyle yakaladı

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious