Berlusconi'den boşanma yorumu

Berlusconi'den boşanma yorumu.15317
  • Giriş : 03.05.2009 / 17:36:00

İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi, eşi Veronica Lario'nun kendisinden boşanmak için hukuki işlemleri başlatma kararı aldığını doğruladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Berlusconi, Milano'daki ikametgahında bugün konuya ilişkin yaptığı açıklamada, yorum yapmamayı tercih etmekle birlikte, eşinin boşanmak istediğini doğrulayarak, "Bu, beni çok üzen şahsi bir hadise. Özel yaşamla ilgili olan ve de konuşmamayı gerektiren bir konu" demekle yetindi.

İtalya'da La Repubbblica ve La Stampa gazetelerinin bugün duyurdukları gelişme, Berlusconi'nin Milano'daki evinin çevresinin gazeteci akınına uğramasını da beraberinde getirdi. Ancak Roma'dan Milano'ya bugün öğleden sonra özel helikopteriyle, beraberinde kardeşi Paolo Berlusconi'yle giden Başbakan Berlusconi'nin, Veronica'nın kararı konusunda suskun kalmayı yeğlemesi dikkati çekti.

Öte yandan Veronica, Berlusconi'ye boşanma davası açmak için avukata talimat verdiğini, bugün İtalyan haber ajansı ANSA'ya yaptığı kısa açıklamayla da teyit etti.

Hayatlarını 1990'da medeni nikahla birleştirmiş olan Berlusconi ve Veronica'nın, Barbara, Eleonora ve Luigi adlı üç çocuğu bulunuyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*