Berlusconi'nin acı intikamı!

Berlusconi'nin acı intikamı!.9082
  • Giriş : 07.05.2009 / 18:46:00

Berlusconi, sahibi olduğu gazetede, eşinin üstsüz fotoğrafını yayınlattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İtalyan lider Berlusconi, kendisine boşanma davası açan eşi Veronica'dan intikamını sahibi olduğu gazetede üstsüz fotoğrafını yayınlatarak aldı.

İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi, kadınlara olan düşkünlüğüne 'yeter' deyip kendisine boşanma davası açan eşi Veronica Lario'dan intikamını çok acı aldı.

Berlusconi, "Şov kızlarına ilgi gösteriyor" deyip ateş püsküren ve 'Yeter artık' diyerek boşanmak istediğini medyaya açıklayan Lario'nun çıplak fotoğraflarını yandaş medyasında yayınlatıp, "Bir zamanlar sen de şov kızıydın" diye başlık attırdı.

Medya baronu İtalyan liderinini gazetesi Libero, Veronica'nın 30 yıl önce çekilen üstsüz fotoğrafının yayınlayıp, ”Kocana kızmaya hakkın yok. Bir zamanlar sen de şov kızıydın“ diye yazdı.

İtalyan Devlet Televizyonu'nu RAI'nin birinci kanalına çıkan Berlusconi de, ”Bir evliliğin bitmesinden, meselenin gazetelere malzeme olmasından dolayı da üzgünüm" diyerek Veronica'nın iddialarını da 'iftira' diye niteleyip yalanladı.

“Dört İtalyandan üçü beni destekliyor. Bunlar iftiraya dayalı bir kampanyadan başka bir şey değil“ diyen Berlusconi, eşi Veronica'nın sabrını taşıran olay olarak görülen, Napoli'de 18 yaşındaki Naomi Letizia'nın doğum günü partisine katılmasını konusunda ise şunları söyledi:

"Bu bir yalan. O kızın babası beni randevu talebi için aramıştı. Eşimi çok seven bir insanım."

Kadınlara yönelik iltifatlarını ve ilgisini cümle aleme duyurmaktan çekinmeyen Berlusconi'nin eşinin mağdur bir pozisyona yerleşerek kendisini zor duruma düşürmesinden ve popülaritesine zarar vermesinden endişe ettiği belirtiliyor.

Öte yandan medya da Berlusconi ve Veronica arasında bölünmüş durumda. Medya baronu Berlusconi'nin sağcı gazeteleri Veronica'ya savaş açarken, Berlusconi muhalifi sol eğilimli basın başbakanın kadınları meta olarak göstermesini gerekçe gösterip Veronica'nın yanında yer aldı. Yeni medyada 'Silvio-Veronica savaşı' Berlusconi'nin kardeşi Paolo Berlusconi'nin sahibi olduğu Il Giornale ve hissesi bulunan Libero gazeteleri ile, La Repubblica gazeteleri arasında yaşanıyor. Son anketlere göre, İtalyanların yüzde 38'i Berlusconi'yi, yüzde 34'ü Veronica'yı destekliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*