Berlusconi'nin özel hayatı deşifre ediliyor

Berlusconi'nin özel hayatı deşifre ediliyor.14176
  • Giriş : 04.06.2009 / 10:19:00

İtalya başbakanının özel hayatını gün yüzüne çıkarak olan kitabın yazarı, Berlusconi'nin televizyonunda çalışmış 32 yaşındaki Elisa Alloro.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Birkaç ay önce 18 yaşındaki Noemi Letizia'yla olan ilişkisiyle gündeme oturan İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi'nin Sardunya'daki villasında ünlülerin katıldığı partilerde konukların hepsi başbakana 'Papi' ya da 'Daddy' (Babacık) diyormuş.

Başbakanın başını yakan partilerde villanın düzenli ziyaretçileri arasındaki TV sunucuları, oyuncular ve modellerse telefonların dinlenme ihtimaline karşı 'takma isim' kullanıyormuş.

Bu ünlü partilerin konuklarından biri olan, bir zamanlar Berlusconi'nin televizyonunda çalışmış 32 yaşındaki Elisa Alloro'nun yazdığı 'Biz, Silvio'nun Kızları' adlı kitap önümüzdeki hafta yayımlanacak. Kitapta siyasi partilerden sırlar dışında Berlusconi'nin ikinci eşi Veronica Lario'ya hitaben uzunca bir mektup da var.

Eşinin son zamanlardaki hareketlerini kınayan Lario, Letizia'nın 18. yaş gününde başbakana 'Papi' diye seslendiği günden sonra boşanmak istediğini söylemişti. Alloro ise Letizia'yı hayal meyal hatırladığını ve Berlusconi'yle geçirdiği her dakikayı Tanrı'dan armağan olarak gördüğünü söylüyor.

Radikal

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*