Berna Laçin erkek arıyor!

Berna Laçin erkek arıyor!.11398
  • Giriş : 13.03.2009 / 16:09:00

Oyuncu Berna Laçin, ‘AşkınGözü Kör’ isimli yeni dizisi için partner olarak Timuçin Esen, Kenan İmirzalıoğlu ve Yavuz Bingöl’ü gözüne kestirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

İki yıl önce başrolünü Mehmet Ali Erbil'le paylaştığı Yıldızlar Savaşı adlı dizisi yayından kalkınca ekranlara küsen Berna Laçin, proje tasarımını kendisinin
yaptığı romantik-komedi türündeki yeni dizisiyle ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Türkiye'nin ilk komedi dizisi olarak sunulan 'Evdeki Yabancı'yı yönetmen arkadaşı Ümmü Burhan'la hazırlayan Laçin, aynı ekiple bu defa 'Aşkın Gözü Kör' için çalışıyor.

Ekonomik kriz döneminde insanların eğlenmeye ihtiyacı olduğu düşüncesinden yola çıkan Burhan ve Laçin, şu anda hem senaryo yazıyor hem de oyuncu seçimleriyle ilgileniyor.
'Aşkın Gözü Kör' isimli dizi üç farklı kadının aşk hikayesini anlatıyor. Laçin'in ünlü bir televizyon yıldızını oynayacağı dizinin erkek oyuncusu ise halen belli değil. Dizideki erkek karakter, yarı Urfalı yarı İstanbullu birisi olacak. Erkek başrol için Emre Kınay'la çalışmak istediğini söyleyen sempatik oyuncu,
Kınay TRT'de yayınlanacak başka bir diziyle anlaşınca oyuncu arayışına girdi.

İLK ADAY EMRE KINAY'DI

Laçin, “Emre bu rol için çok uygundu. O da çok beğendi ve oynamak istediğini söyledi. Ancak bizden önce söz verdiği dizi projesi yeniden gündeme geldi. Şimdi erkek oyuncu arıyoruz. Henüz hiç konuşmadık ama bu role Timuçin Esen, Kenan İmirzalıoğlu ve Yavuz Bingöl çok uygun” dedi.

Sırada yemek programı var

Berna Laçin dizi projesiyle birlikte son dönemin gözde formatı olan bir de yemek programı hazırlıyor. Laçin, “Gündemdeki yemek programlarından farklı, yarışmasız, yemekli bir sohbet programı yapacağım. Program atv'de yayınlanacak ve adı 'Berna'yla Keyifli Sohbetler' olacak. Bu programla, Türk aile geleneğinde önemli bir yeri olan yemekteki aile sohbetlerini, yemek kültürüyle birlikte ekrana yansıtacağım” diyor. Ünlü ailelerin de yer alacağı programda, Türk yemek ve sofra kültürü vurgulanacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*