Beşik kertmeli Dünya Güzeli

  • Giriş : 11.06.2007 / 08:39:00

Akın, bebekliğinde ağanın oğlu ile evlendirilmek üzere beşik kertmesi oluyor...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yeni başlayacak bir dizide aşiret kızını canlandıracak olan Dünya Güzeli Azra Akın, bebekliğinde ağanın oğlu ile evlendirilmek üzere beşik kertmesi oluyor...

Ekranlardaki töre dizilerine bir yenisi daha ekleniyor. 2002 yılı Dünya Güzeli Azra Akın da bu dizide aşiret kızını canlandıracak. 'Yağmur Zamanı' dizisinin ardından bir süre ekranlara ara veren Akın, eylül ayında başlayacak dizisi için çok heyacanlı olduğunu söyledi. Türker İnanoğlu'nun yapımcılığını üstlendiği dizide Akın'a başrollerde 2004 Best Model of The World birincisi Mert Öcal ve Berk Oktay eşlik edecek. Son dönemin modası olan 'Töre'yi konu alan dizi Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Dizide, Güney Doğu'lu zengin bir aşiretin kızını oynayacak olan Azra Akın bu rolün kendisi için son derece önemli olduğunu belirterek, şunları söyledi:

KALBİNDE BAŞKASI VAR

"Şimdiye kadar oynadığım diğer dört dizide canlandırdığım roller de çok güzeldi. Hepsini de severek canlandırdım. Ama bu çok farklı bir rol. Çok mutluyum." Dizinin konusu ise şöyle: Azra Akın'ın canlandırdığı aşiret kızına, bebekliğinde bölgedeki en zengin ağanın oğlu ile evlendirilmek üzere beşik kertmesi yapılır. Genç kız, üniversite eğitimini yurt dışında tamamlayıp memleketine döndüğünde bu gerçeği öğrenir. Onun kalbinde bir başkası vardır. Ve müthiş bir kaçış öyküsü başlar.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious