Beşiktalılar Sinan Engin'e öfkeli

Beşiktalılar Sinan Engin'e öfkeli.10412
  • Giriş : 20.06.2008 / 10:38:00

Sivok, Zapotocny ve Seric’in Euro 2008’de milli takımlarında oynamamaları Beşiktaş taraftarını isyan ettirdi. Sinan Engin muhalefet tarafından sorgu odasına alındı!.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Engin’in geldiği günden, bugüne kadar yaptıklarının kulübe zarar verdiğini söyleyen siyah-beyazlılar, Engin’in en büyük hatasının İbrahim Akın, Burak Yılmaz ve Koray gibi oyuncuları sezon içinde göndermesi olduğunu belirterek, “Ali Gültiken’i eleştirip, yerine geldi. Şifo Mehmet’i transfer komitesinde istemedi. Tayfur Havutçu’yu da uzaklaştırdı. Başkan tüm bu istekler karşısında sessiz kaldı” dediler.

Beşiktaş'ın muhalefetindeki önemli isimler ile bir arayan gelen eski yönetici Celal Kolot, Engin’in transfer politikasını ileştirdi...

Yapılan son transferlerden dolayı isyan eden Kolot, alınan 3 yabancı oyuncunun da kendi milli takımlarında oynamadığını söyleyerek sözlerine şöyle devam etti: “Yapılan transferler kartalın ilacı olamaz. Sivok, Zapotocny ve Seric’in kariyerlerine baktığımızda Beşiktaş’ın elinde bulunan oyunculardan farkı yok. Bizim oyuncularımız ise alınan futbolculardan daha kaliteli.”

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious