Beşiktaş, Atan'ın peşinde

Beşiktaş, Atan'ın peşinde.14434
  • Giriş : 19.05.2008 / 17:17:00
  • Güncelleme : 19.05.2008 / 17:38:29

2007-2008 sezonunu üçüncü sırada bitiren Beşiktaş, yeni sezon öncesi hızlı bir şekilde başladığı transfer çalışmalarına devam ediyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Önümüzdeki sezonun kadro planlaması çerçevesinde arayışlarını sürdüren siyah-beyazlı Kulüp, teknik ekibin verdiği rapor doğrultusunda Baki Mercimek ve Mehmet Yozgatlı ile yolları ayırmıştı. Ayrıca, yabancı futbolculardan Gordon Schildenfeld ve Higuain'i de kesin olarak takımdan göndermek için çalışmalar sürerken, Hırvat oyuncu Schildenfeld için eski kulübü Dinamo Zagreb ile, Higuain için ise Meksika ve Arjantin'den bir kaç kulüple temasa geçildiği öğrenildi.

Yeni sezon öncesi kadrosuna Gençlerbirliği'nden Tuna, Udinese'den Zapotocny ve Sparta Prag'dan Sivok'u katan siyah-beyazlılarda, menajer Sinan Engin bugün gittiği Avusturya'nın Mattersburg takımında forma giyen Cem Atan ile prensipte anlaşması bekleniyor.

Engin'in yaptığı görüşmeler sonrası yarın İstanbul'a döneceği öğrenilirken, Çarşamba günü Beşiktaş transfer komitesinin toplanacağı ve durum değerlendirmesi yapacağı öğrenildi. Başkan Yıldırım Demirören'in de katılacağı toplantıda takıma kazandırılan oyuncular ve transferi düşünülen isimler ile ilgili görüşüleceği belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious