Beşiktaş, Trabzonspor maçı için İzmir'e gitti

  • Giriş : 13.05.2006 / 00:00:00

Beşiktaş, Turkcell Süper Ligi'nin son haftasında rakibi Trabzonspor'un cezası nedeniyle İzmir'de oynayacağı karşılaşma için bu kentte gitti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Siyah-beyazlı ekibin kafilesinde sakatlıkları bulunan Sergen Yalçın, Ahmed Hassan, Ahmet Dursun ve Gökhan Zan ile Galatasaray maçı sonrasında yaşanan olaydan sonra takımdan ayrılacağını açıklayan kaleci Cordoba ile teknik heyetten izin alarak ülkesine giden Tomas Jun katılmadı.

Beşiktaş'ın İzmir kafilesinde şu futbolcular yer alıyor.

Murat Şahin, Altay Kartal, Ali Tandoğan, İbrahim Toraman, Mustafa Doğan, Ali Güneş, Mehmet Sedef, Emre Özkan, Tayfur Havutçu, Kleberson, Okan Buruk, Tümer Metin, Koray Avcı, İbrahim Üzülmez, Gökhan Güleç, İbrahim Akın, Bobo, Rıza Şen.


- "FUTBOLCULAR SEZONU İYİ TAMAMLAMAK İSTİYORUZ" -


Siyah-beyazlı futbolcular İzmir'e gitmeden Atatürk Havalimanı'nda yapmış oldukları açıklamada Trabzonspor maçını kazanarak sezonu en iyi yerde tamamlamak istediklerini belirttiler.

Bu arada takımda kalıp kalmayacağı merak edilen futbolculardan Ali Güneş, durumunun daha netlik kazanmadığını belirterek, "Bana henüz bir bilgi gelmedi. En yakın zamanda karar çıkar ona göre karar veririz" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious