Beşiktaş, Volkan Şen için atağa geçti

Beşiktaş, Volkan Şen için atağa geçti.6812
  • Giriş : 24.04.2009 / 10:57:00

Beşiktaş, Bursaspor'un golcü futbolcusu Volkan Şen için kolları sıvadı..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yabancı transferi için kolları sıvayan Beşiktaş, bir yandan da Türkiye´de ön plana çıkan isimleri renklerine bağlamak için çaba sarfediyor. Bursasporlu Volkan Şen ile görüşmeler sürüyor.

Fanatik'in haberine göre, Hem Süper Lig, hem de Fortis Türkiye Kupası'nda şampiyonluk kovalayan Beşiktaş, diğer yandan da transfere ağırlık veriyor. İskelet kadrosunu korumayı planlayan teknik direktör Mustafa Denizli'nin Türkiye'den ısrarla istediği tek isim var: Bursasporlu Volkan Şen... Özellikle Ertuğrul Sağlam'ın Bursaspor'un başına geçmesinin ardından büyük çıkış yakalayan genç futbolcu için, Siyah-Beyazlılar'ın şimdiden görüşmelere başladığı kaydedildi.

Futbol yaşamını İstanbul'da sürdürmek isteyen Volkan'ın da, Beşiktaş'ın teklifine sıcak baktığı dile getirildi. Bursaspor ile Beşiktaş arasında pazarlıkların şimdiden başladığı ve büyük bir ihtimalle Volkan'ın gelecek sezon Siyah-Beyazlı formayı giyeceği bildirildi. Kara Kartallar Volkan Şen'in yanı sıra, Ankarasporlu Özer Hurmacı için de çalışmalara başladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*