Beşiktaş 10 numarasını arıyor

Beşiktaş 10 numarasını arıyor.14468
  • Giriş : 03.06.2009 / 11:15:00

Beşiktaş’ta, beklentilere cevap veremeyen Matias Delgado ile yollar ayrılacak gibi. Oyun kurucu arayışlarına başlayan yöneticiler, Arjantinli yıldıza “Kulüp bul” diyecek...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik


Siyah-Beyazlılar'ın çifte kupa sevinci yaşadığı bu sezon takıma yeteri kadar katkı yapamadığı için eleştirilen Matias Delgado ile yollar ayrılacak. Şampiyonluktan sonra hala İstanbul'da bulunan Arjantinli yıldızla bir iki gün içinde görüşecek olan yöneticiler, kendisini gelecek sezon öncesi uyaracak. Delgado'ya “Ya takımın kaptanı ve yıldızı gibi oyna ya da kendine kulüp bul” diyecek olan yöneticilerin, “Avrupa'da büyük hedefler peşinde olacağımız yeni sezonda takımı sırtlayacak oyuncu olmanı bekliyoruz. Aksi durumda birlikte olmanın anlamı yok” diyeceği öğrenildi.

JUNİNHO LİSTEDE

Delgado'ya kafasındaki düşünceleri ve beklentilerini aktarmaya hazırlanan yöneticilerin yurt dışında 10 numara arayışına başladığı da öğrenildi. Lyon'dan ayrılan Juninho ve Wolfsburg'da forma giyen Misimoviç için menajerleriyle görüşen yöneticilerin, Arjantinli kaptanıyla yapacağı görüşmeden sonra temaslarını daha net ve bitirmeye yönelik yapacak.

Bugün

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*