Beşiktaş 3. büyük mü değil mi?

Beşiktaş 3. büyük mü değil mi?.16646
  • Giriş : 31.12.2008 / 00:20:00
  • Güncelleme : 31.12.2008 / 00:18:00

Söz tüm fotbolseverlerde... Yorumlarınızı yazın, biz yayımlayalım.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

'3 büyük gerçeği' gizlenmeye, 'iki büyük var yalanı' zihinlere yerleştirilmeye mi çalışılıyor?

MHK Başkanı Oğuz Sarvan hakkındaki sözleri nedeniyle 90 gün hak mahrumiyeti ve para cezası alan Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, hafta içinde yaptığı basın toplantısında Futbol Federasyonu ve hakem hatalarına ateş püskürdü. Bir anlamda "Artık yeter" diyen Demirören, yaklaşık 2 saatlik açıklamasında çok çarpıcı iddialarda bulundu.

"Herşey 20 yıl önce başladı" diyerek sözlerine başlayan Demirören, son 20 yıldır sistemli ve sürekli bir şekilde Beşiktaş'ın üzerinde oyunlar oynandığını ileri sürdü. Hakem hataları neticesinde 'şerefli ikincilikler' yaşadıklarını savunan Demirören, ekonomik anlamda ilerlemelerinin bazı çevreleri rahatsız ettiğini belirtti. "Van'da elle atılan golleri ve Basketbol skoru ile biten maçları kimse unutmasın" diyerek ezeli rakiplerinin haksız şampiyonluklar yaşadığını iddia eden Beşiktaş Başkanı, Türkiye'de '3 büyük gerçeği'nin gizlenmeye, 'iki büyük var yalanı'nın ise zihinlere yerleştirilmeye çalıştırıldığını ifade etti.

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'in gündeme bomba gibi düşen görüşlerine katılıyor musunuz? Gerçekten 20 yıldır Beşiktaş'un üzerinde oyunlar mı oynanıyor? "Siyah-beyazlı camianın şampiyonlukları hakemler yüzünden kaybettiği" veya "şerefli ikincilikler yaşandığı" iddiaları doğru mu? En önemlisi Türkiye'de "3 büyük gerçeği" gizlemeye çalışanlar mı var? Galatasaray ve Fenebrahçe'nin son yıllardaki başarıları sonucu Beşiktaş'ı geçtiği düşüncesine katılıyor musunuz?

Söz sizde... Yorumlarınızı yazın, yayımlayalım...

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*