Beşiktaş 4 eksikle çalıştı

Beşiktaş 4 eksikle çalıştı.13985
  • Giriş : 20.01.2009 / 15:27:00

Beşiktaş, Denizlispor ile oynayacağı Turkcell Süper Lig'in 17. hafta maçının hazırlıklarını bugün yaptığı antrenmanla sürdürdü. Sakatlığı ve rahatsızlığı devam eden 4 futbolcu çalışmaya katılmadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Teknik direktör Mustafa Denizli yönetiminde BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenmana kondisyon çalışması ile başlayan futbolcular, pas çalışmasının ardından 3 gruba ayrılıp dar alanda çift kale maç oynadı. Antrenman, yarı sahada yapılan maçla sona erdi.

Yeni transfer Erkan Zengin de çalışmaya katıldı. Çıktığı ikinci antrenmanda ürkek hareketleri ile dikkat çeken Erkan'ın top tekniğinin iyi olduğu gözlendi.

Bu arada antrenman maçı sırasında Sivok ile Gökhan Zan arasında küçük bir tartışma yaşandı. Gökhan'ın kendisine sert faulüne Sivok oldukça sinirlendi. Kısa bir süre sonra bu kez Sivok, Gökhan'a sert bir hareket yaptı. Gökhan, Çek futbolcuyu uyarırken, tartışma büyümeden iki futbolcu da maça devam etti.

-NOBRE VE YUSUF YOKTU-

Sağ dizinde ödem oluşan Nobre ile sağ dizinde ağrıları olan Yusuf, gribal enfeksiyona yakalanan Serdar Özkan ve İtalya'da tedavisini sürdüren Delgado antrenmana katılmadı.

Nobre ve Yusuf'un bugün çekilecek MR sonucunda durumlarının belli olacağı açıklandı.

Bu arada sakatlığı süren Bobo, takımdan ayrı koşu yaptı.

Siyah-beyazlılar, yarın yapacakları antrenmanla Denizlispor maçının hazırlıklarını sürdürecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*