Beşiktaş arayınca eşimle ağladık

  • Giriş : 08.12.2008 / 13:08:00

Beşiktaş'ın kaleci antrenörü Zafer Öğer, antrenör olarak siyah-beyazlı kulüpten teklif aldığında eşiyle birlikte ağladıklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Zafer Öğer, siyah-beyazlı kulübün resmi yayın organı Beşiktaş dergisinin Aralık sayısında yer alan röportajında, yıllarca formasını giydiği takımda yeniden görev aldığı için çok mutlu olduğunu belirterek, ''Beşiktaş'tan teklif alınca eşimle birlikte ağladık'' ifadesini kullandı.

Siyah-beyazlı takımın kaleci antrenörü, Beşiktaş'ta yeniden çalışmanın kendisi için inanılmaz bir duygu olduğunu vurgulayarak, ''Hala Beşiktaş'a geldiğime inanamıyorum. Oynadığınız takımda antrenör olmak, tekrar bu havayı solumak çok güzel. Burada Türkiye'nin en iyi kalecilerine, kaleci antrenörlüğü yapıyorsunuz'' diyerek görüşlerini aktardı.

Beşiktaş'ın kadrosunda bulunan kalecilerin maç kurtarması gerektiğini ifade eden Zafer Öğer, şunları kaydetti:

''Rüştü, Hakan ve Korcan olmak üzere 3 kalecimiz var. Üçü de üst düzey kaleciler. Beşiktaş'ın bu kalecilere sahip olması çok güzel. Beşiktaş kalesi emin ellerde. Onların yetenekleriyle çalışmalarımız birleşince Beşiktaş'ın kalesi geçilmez olacak. Biraz daha dikkatli olmalılar. Gol yememeye çalışacaklar. Şampiyonluk kalecilerin ellerinden geçer. Bütün bunları kalecilerimizle konuştum. Maç kurtarmaları lazım.''

Teknik heyet olarak Beşiktaş'ı en iyi yerlere taşımak için geldiklerini kaydeden siyah-beyazlı takımın kaleci antrenörü, ''Mustafa Denizli ile çalışmak da çok güzel bir duygu. Allah herkese böyle kaliteli biriyle çalışmayı nasip etsin. Hedefimiz şampiyonluk. Beşiktaş'a yakışan da bu'' diyerek sözlerini tamamladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*