Beşiktaş cephesinden ilk açıklama

Beşiktaş cephesinden ilk açıklama.13589
  • Giriş : 09.05.2009 / 22:26:00

Mustafa Denizli, geç gelen bir liderlik olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, 4-1 kazandıkları Ankaraspor maçınsan sonra düzenlediği basın toplantısında, ligde zorlu haftalara girdiklerini belirterek, ''3 tane önemli maçımız kaldı. Hedeflerimize ulaşmak için bunları kazanmamız lazım. Rakiplerimize göre avantajlıyız. Bunu kolay kolay kaptırmak istemiyoruz'' diye konuştu.

Avantajlarını çok iyi değerlendirerek ipi göğüslemek zorunda olduklarını ifade eden Denizli, ''Geç gelen bir liderlik oldu. Ben bunu 1-2 hafta önce bekliyordum. Futbolda herşey var'' dedi.

Deneyimli çalıştırıcı, Sivasspor ile maçlarını aynı saatte oynamalarının üzerlerindeki stresi azaltıp azaltmadığına yönelik soruyu, ''Zor bir hadise. Onun zorluğunu da yaşamadık değil. Bir sürü kafanızda olmayan faktörler ortaya çıkıyor'' yanıtını verdi.

Bir gazetecinin, ''Fenerbahçe'yi yenersek şampiyon oluruz' demeciniz bu galibiyetten sonra da geçerli mi?'' sorusu karşısında Denizli, ''Geçen hafta, bu haftanın röntgenini çekmeye çalıştık. Yenseydik sözümün ne kadar haklı olduğunu anlardınız'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*