Beşiktaş Cisse'yi Marsilya'ya sattı

Beşiktaş Cisse'yi Marsilya'ya sattı.8618
  • Giriş : 02.07.2009 / 23:44:00

Beşiktaş'ın Fransız orta saha oyuncusu Edouard Cisse, Fransa Birinci Ligi'nin (Ligue 1) köklü takımlarından Marsilya'ya transfer oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Marsilya Kulübü'nün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Beşiktaş'ın Fransız orta saha oyuncusu Edouard Cisse ile 2 yıllık sözleşme imzalanacağı duyuruldu.

Transferin maliyetine ilişkin herhangi bir açıklama yapılmazken, Marsilya'nın 31 yaşındaki Cisse'nin yanı sıra Fransa Şampiyonu Bordeuax'nun başarılı savunma oyuncusu Suleymane Diawara'yla da anlaştığı ve 30 yaşındaki Diawara'nın da Marsilya'ya için 4 yıllık sözleşmeye imza atacağı ifade edildi. Beşiktaş'ın Fransız orta saha oyuncusu Edouard Cisse, Fransa Birinci Ligi'nin (Ligue 1) köklü takımlarından Marsilya'ya transfer oldu.

Marsilya Kulübü'nün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Beşiktaş'ın Fransız orta saha oyuncusu Edouard Cisse ile 2 yıllık sözleşme imzalanacağı duyuruldu. Transferin maliyetine ilişkin herhangi bir açıklama yapılmazken, Marsilya'nın 31 yaşındaki Cisse'nin yanı sıra Fransa Şampiyonu Bordeuax'nun başarılı savunma oyuncusu Suleymane Diawara'yla da anlaştığı ve 30 yaşındaki Diawara'nın da Marsilya'ya için 4 yıllık sözleşmeye imza atacağı ifade edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*