Beşiktaş formalarını tanıttı

  • Giriş : 19.07.2006 / 00:00:00

Beşiktaş'ın yeni sezonda giyeceği formaları futbolcular tanıttı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

BJK Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirilen tanıtımda, Umbro firması tarafından siyah-beyazlı takım için hazırlanan 4 ayrı maç formasının yanısıra antrenmanlar ve kamplarda kullanılacak malzemeler ile Beşiktaş Futbol takımının elbise sponsoru Double You firmasının takım elbiseleri sunuldu. Tanıtımda Tuğba Özay'ın da aralarında bulunduğu tanınmış mankenler görev aldı. Mankenlere futbolcular eşlik etti.

Beşiktaşlı futbolcular Kleberson, Gökhan Zan, Gökhan Güleç, Burak, Delgado, Nobre, İbrahim Toraman, Bobo ve Ramazan, tanıtımda profesyonel mankenleri aratmayacak biçimde başarıyla podyuma çıktı.

Gösterimin son bölümünde elektrikler kesilince, tanıtım spot ışıklarla ve müziksiz olarak tamamlandı.

ÖNER: "ALLAH ŞAMPİYONLUK NASİP ETSİN"

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, yönetim kurulu üyeleri, futbolcular ve davetlilerin katıldığı tanıtımın açılış konuşmasını yapan kulüp genel sekreteri Kenan Öner, şampiyonluk temennisinde bulundu.

Hedeflerinin yeni sezonda tüm Türkiye'yi siyah-beyaza boyamak ve elde edecekleri başarılarla taraftarları sokağa dökmek olduğunu belirten Öner, "Taraftarlarımız, sahada savaşan ve hırsla mücadele eden bir takım seyredecekler. Allah bize 2007 yılı mayıs ayında bu formalarla şampiyonluk turu atmayı nasip etsin" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious