Beşiktaş görüştüğü oyuncuları İMKB'ye bildirdi

Beşiktaş görüştüğü oyuncuları İMKB'ye bildirdi.18011
  • Giriş : 23.05.2008 / 10:25:00

Yönetim borsaya Udineseli Coda ve Sivok, Laziolu Stendardo, Panathinaikoslu Seric, Lensli Coulibaly, Mattersburglu Cem Atan ile Schalkeli Bordan ve Kobiashvili’nin isimlerini bildirdi..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Önümüzdeki sezon için transfer çalışmalarına son sürat giren Beşiktaş Kulübü dün İMKB’ye görüştüğü oyuncuların tam listesini yolladı.

Siyah-beyazlı yönetimden yapılan açıklamada, “Udinese’den Andrea Coda ve Tomas Sivok, Lazio’dan Guglielmo Stendardo, Lens’ten Adama Coulibaly, Mattersburg’dan Cem Atan, Schalke 04’ten Marcelo Bordan ve Levan Kobiashvili, Panathinaikos’tan Anthony Seric’in transferleri konusunda kendileri ve kulüpleriyle görüşmelere başlanmıştır” denildi.

Yönetimin verdiği listede prensipte el sıkışıldığı duyurulan Udineseli Zapatocny’nin olmaması dikkat çekti. Bu oyuncuyla görüşmelerin tıkandığı bildirildi.

Higuain'e Sağlam destek!

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam´ın, ?Bobo giderse, Higuain´i geri çağırabiliriz? dediği, yöneticilerin ise bu görüşe karşı çıktığı öğrenildi

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Bobo’nun takımdan ayrılması durumunda sıkıntı yaşamamak için Higuain’in şimdilik kadroda tutulmasını istedi. Genç çalıştırıcının, yönetimle yapılan görüşmede, “Higuain Meksika’da tecrübe kazandı. Kadro içinde bir forvetimiz ayrılırsa, sorun yaşamayız. Ayrıca kendini kanıtlayıp, bizi ekonomik yönden rahatlatabilir” diye görüş bildirdi.

Sağlam'ın, Higuain’in yedek kalmayı sorun etmeyecek bir yapıda olduğunu da söylediği belirtildi. Ancak yöneticiler bu düşünceye karşı çıkıp, “Böyle transferler nedeniyle başımız çok ağrıdı... Bobo giderse, dünya çapında bir yıldız almalıyız” yanıtını verdiği ve Higuain’in önünü kapadığı dile getirildi. Arjantinli futbolcu, Meksika’nın America takımında kiralık olarak forma giyiyor.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious