Beşiktaş hak ederek şampiyon olacak

  • Giriş : 19.04.2007 / 00:00:00

Siyah-Beyazlılar'ın Genel Sekreteri Öner, adil ve eşit şartlarda mücadele etmek istediklerini belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Öner, “‘Hak ettiler’ dedirterek şampiyon olmak istiyoruz. Kalan maçlarımız rakiplerimize göre daha kolay ve hepsini alacağız" diye konuştu

Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Kenan Öner, Swissotel’de yapılan “Ayın Hakemi” yarışmasının jüri toplantısında Runje’nin PFDK’ya sevk edilmesinden, şampiyonluk yarışına kadar çarpıcı açıklamalar yaptı. Runje'nin, tedbirli olarak PFDK'ya sevk edildiğini duyduklarında diğer kaleci Korcan'ın da sakatlık haberini aldıklarını belirten Öner, "Murat da sakat. Ancak inancımızı yitirmiyoruz. Her koşulda mücadelemizi sürdüreceğiz. Hak edenin şampiyon olmasını diliyoruz'' şeklinde konuştu.

ŞARTLAR ADİL OLMALI

Hakemlerin de insan olduğunu dile getiren Öner, ''İyi niyetlerinden şüphemiz yok ama mücadelenin hep sahada olmasını istiyoruz. Olayın sportif ve fair-play çerçevesinde gerçekleşmesinden yanayız. ‘Hak ettiler’ dedirterek şampiyon olmak istiyoruz. Runje konusunda hakkımızı sonuna kadar arayacağız. Kalede bir futbolcuyla sahaya çıkarsak, Beşiktaş'ın nasıl adil şartlarda yarışacağının takdirini kamuoyuna bırakıyorum" ifadesini kullandı.

FİKSTÜR AVANTAJI BiZDE

Sakat futbolcuların bu sezon etkin bir rol oynadığının da altını çizen Öner şöyle devam etti: "Mevcut kadro içinde, kazanan takımı bozmak mümkün olmuyor. Teknik direktör Tigana'nın son haftalarda, kazanan takımı bozmak istemediğini düşünüyorum. Sakarya maçında herhalde rehavete girdik. Bunun cezasını da gördük. Kalan maçlarımızı alacağımıza inanıyoruz. Rakiplerimize göre daha kolay maçlarımız var."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious