Beşiktaş İstanbul'da hazırlanıyor

  • Giriş : 21.07.2006 / 00:00:00

Türkiye Basketbol Ligi takımlarından Beşiktaş Cola Turka, yeni sezon hazırlıklarını İstanbul'da yaptığı çaışmalarla sürdürüyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Çalışmalarını bütün hızıyla sürdüren Beşiktaş Cola Turka'da Antrenör Murat Didin, sezon öncesi oyuncuların teknik becerisini geliştirme amaçlı çalışmalar yaptıklarını söyledi.

Yeni sezonun zorlu geçeceğini görüşünde olduğunu ifade eden Didin, ''Bence ligin üst tarafı çok çetin geçecek. Beşiktaş Cola Turka'nın alışılagelmiş çizgisini sürdürmek için çok erken çalışmalara başlamak zorundaydık. A takımda yer alan Erkan, Derya, Umutcan, Levent, Arın ve Eren'in yanı sıra genç takımdan oyuncularla çalışıyoruz. Sezon öncesi teknik beceri üzerine ve detayları çalışıyoruz. Sezon içinde Avrupa'da ve ligde zorlu mücadeleler yapacağız. Bu nedenle, bu tür çalışmaları sezon içi yapmak zor. Eksiklerimizi, sezon öncesi tamamlamalıyız'' diye konuştu.

"MICHAEL WRIGHT'IN KARARINI BEKLİYORUZ"

Yeni transferlerden ABD'li oyun kurucu Reese'in, Ağustos ayının ikinci haftasından itibaren çalışmalara başlayacağını, geçen sezon kadrolarında bulunan ABD'li oyuncu Michael Wright'in da takımda kalmasını istediklerini belirten Didin, ''Bu oyuncuya büyük teklifler var. Biz de teklifimizi kendisine sunduk. Wright'in kararını bekliyoruz'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious