Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören taburcu oldu

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören taburcu oldu.8463
  • Giriş : 16.05.2006 / 00:00:00

Dün gece aniden rahatsızlanarak Antalya Özel Anadolu Hastanesi'ne kaldırılan Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören taburcu oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Beşiktaş Kulübü Başkanı Demirören, dün geceden beri kaldığı Özel Anadolu Hastanesi'nden taburcu oldu.. Hastane çıkışında gazetecilerin Antalyasporlu Burak'ın Beşiktaş'a transferine ilişkin sorularını cevaplamayan, Demirören, "Mide rahatsızlığı geçirdim, şimdi bomba gibiyim. Tatilimi bir hafta daha uzatacağım." dedi.

Antalya Valisi Alaaddin Yüksel ile Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel de Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'i taburcu olmadan önce hastanede ziyaret etti.

Özel Anadolu Hastanesi Başhekimi Dr. Cengiz Denizer, kardiyoloji uzmanı Dr. Ercan Abik ile gastroentoloji uzmanı Dr. Rabia Köksal bir basın toplantısı düzenleyerek, Demirören'in sağlık durumuyla ilgili gazetecilere bilgi verdi. Demirören'in mide ağrısı şikayetiyle hastanelerine geldiğini belirten Başhekim Denizer, tüm tetkiklerin yapıldığını, şu anda herhangi bir sorun olmadığını, sağlık durumunun oldukça iyi olduğunu söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious