'Beşiktaş maçı çok önemli'

'Beşiktaş maçı çok önemli'.18843
  • Giriş : 08.09.2008 / 14:34:00

Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu İhsan Alioğlu, kazanmak istediklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Alioğlu, yaptığı açıklamada, ligin ilk 2 haftasında istedikleri sonuçları aldıklarını ve bunu Beşiktaş maçıyla sürdürmek amacında olduklarını belirterek, "Trabzonspor'un hedefi galibiyettir. Beşiktaş, karşılaşması bir derbi maçı niteliğindedir. Bu maçta galibiyetin önemi daha fazladır" dedi.

Ligde şampiyonluk mücadelesi verecek grup içinde olmak ve Trabzonspor'un güçlü bir takım olduğunun mesajının verilmesi noktasında galibiyete ihtiyaç duyduklarını ifade eden Alioğlu, "Futbolcular, bizler, camia, herkes galibiyet istiyor. Bu maçın öneminin bilincindeyiz. Galip gelmek istiyoruz" diye konuştu.

Alioğlu, Ankaragücü maçında sakatlanan Yattara için Beşiktaş maçında oynar veya oynayamaz şeklinde bir şey söyleyemeyeceklerini kaydederek, şöyle devam etti:

"Yattara'yı bu hafta sahaya süreceğiz ve ona yükleme yapacağız. Durumu belirsizliğini koruyor. Şu anda oynar ve oynamaz demek doğru değil. Daha son sözümüzü söylemedik. Ayak bileğinde ağrısı var ama normaldir geçer. Sporcunun verimliliği de önemlidir. 2 günlük yüklemeler bize işaret verecek."

Trabzonspor'un ülkesinden geç dönen Nijeryalı oyuncusu Isaac Promise, idman açığını kapatıyor.

Geçen hafta cumartesi günü Trabzon'da takımla ilk antrenmanı yapan Isaac'ın dün izin gününe rağmen çalıştığı ve bugün de sağlık kontrolünden geçtiği öğrenildi.

Dr. Alioğlu, Isaac'ın 10 günlük antrenman eksikliğinin bulunduğunu belirterek, "Onu kapatması lazım. Antrenmanlarını sürdürüyor. Şu anda tam hazır değil. Ama genç oyuncu, 1 hafta içinde toparlarsa karar hocamıza kalır" diye konuştu.

Alioğlu, Tony Sylva'nın geçici lisansını bugün, yarın beklediklerini de ifade ederek, "Sylva'nın lisansının Beşiktaş maçı öncesi geleceğini düşünüyoruz" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*