Beşiktaş maçında el var, penaltı yok!

  • Giriş : 11.02.2007 / 00:00:00

Dakika 26... İbrahim Üzülmez ortaladı, Nobre kafayı vurdu. Filelere giden meşin yuvarlağı Erman eliyle dışarı gönderdi, hakem ‘Korner’ dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Yardımcısına uydu ama...

İnönü Stadı’nda dün ilginç bir pozisyon akıllarda kaldı... Karşılaşmanın 26. dakikasında sol kanattan İbrahim Üzülmez’in yaptığı ortaya Mert Nobre kafayı vurdu. Gole giden topu, eski Beşiktaşlı Erman Güraçar, eliyle dışarı gönderdi. Stattaki herkes hakem Kuddusi Müftüoğlu’nun penaltı noktasını göstermesini beklerken, Müftüoğlu, yan hakemi Cemal Gemici’ye uyup ‘Korner’ dedi. Tribünler ve Siyah-Beyazlı futbolcuların itirazlarına rağmen karar değişmedi...

Dönüşü de muhteşem oldu

Bu arada belindeki rahatsızlığından kurtulan Mert Nobre, bir haftalık aradan sonra formasına kavuştu. İkili mücadelelerde belini tutan Sambacı, 73. dakikada yerini Burak Yılmaz’a bıraktı. Sahada bulunduğu sürede Bobo ile uyumuyla dikkat çeken Nobre, tribünlerden büyük alkış aldı. Artık takım olarak çok iyi oynadıklarını söyleyen 26 yaşındaki golcü, “Her geçen hafta daha iyi oynuyoruz. Kazandığımız sürece şampiyonluk şansımız sürecek'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious