Beşiktaş protestolarla yurda üzgün döndü

Beşiktaş protestolarla yurda üzgün döndü.27168
  • Giriş : 07.11.2007 / 17:31:00

Şampiyonlar Ligi A Grubu'nda dün gece İngiltere temsilcisi Liverpool'a 8 - 0 yenilen Beşiktaş yurda üzgün döndü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Saat 16.00 sularında Atatürk Havaalanı'na inen Siyah - beyazlı oyuncuları 15-20 kişilik taraftar grubu karşıladı ve alkışlarla protesto etti.

Atatürk Havaalanı'na olası çıkacak olaylar için 5 çevik kuvvet otobüsü ile yaklaşık 200 güvenlik görevlisi geldi. Havaalanından ilk önce Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ile eşi ve çıcuğu çıkarken, taraftarlar alkışlarla Başkan Demirören'i protesto etti.

Daha sonra ise teknik ekip ve oyuncular toplu halde çıktılar ve takım otobüsüne binerek alandan ayrıldılar. Beşiktaş kaşkolları açan taraftarlar alkışlarla teknik ekip ve oyuncuları da protesto etti. Taraftarlar her hangi bir taşkınlık yapmazken, güvenlik önlemlerinin fazla olması da dikkat çekti.

Bu arada Beşiktaşlı oyuncularla birlikte alandan çıkan yolcuların destek amaçlı oyunculara moral vermesi de dikkat çekti. Beşiktaşlı oyuncular daha sonra Ümraniye Nevzat demir Tesisleri'ne geçmek üzere alandan ayrıldı. Siyah - beyazlı ekibin haftasonunda oynayacağı Sivasspor maçının hazırlıklarına bugün yapacağı antrenmanla başlayacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious