Beşiktaş şampiyon olur!

Beşiktaş şampiyon olur!.20785
  • Giriş : 04.09.2007 / 16:33:00

Mehmet Yozgatlı, "Favori biziz. Yükselen bir ivmeyle açık ara şampiyonluğa gideceğimizi düşünüyorum" derken kariyeri için Schalke 04 yerine Beşiktaş'ı tercih etiğini de ifade etti

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Futbol Federasyonu'nun Tamsaha Dergisi'ne konuşan Beşiktaş'ın yıldızı Mehmet Yozgatlı, iddialı mesajlar verdi. Beşiktaş'la Türkiye'de ve Avrupa'da kupalar kaldırmak istediğini belirten 28 yaşındaki yıldız, "Schalke ile yüzde 80 anlaşmıştım. Fakat Beşiktaş devreye girince buraya geldim. Benim kariyerim açısından Beşiktaş'ta oynamak, Schalke'de oynamaktan çok daha önemli" dedi.

ŞANSIMIZ YÜZDE 60’TAN FAZLA

Türkiye'ye santrfor olarak geldiğini, geçirdiği sakatlıktan sonra sağ kanat oyuncusu olduğunu belirten Yozgatlı, "Bir golcünün en çok zevk aldığı şey gol atmaktır. Ama ben asist yapmayı daha çok seviyorum" dedi. Takımın eksik olan yerlerine iyi isimlerin alındığını belirten Mehmet, "Bu sezonun favorisi biziz. Şampiyonluk şansımız da yüzde 60'tan çok. Fener ve G.Saray da iyi transferler yaptı ama ben açık ara şampiyonluğa gideceğimizi düşünüyorum" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious