Beşiktaş tam gaz devam!

Beşiktaş tam gaz devam!.10403
  • Giriş : 26.06.2007 / 21:30:00
  • Güncelleme : 26.06.2007 / 21:59:09

Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarını tempo düşürmeden sürdürüyor. Siyah-beyazlılar sabah kondisyon çalışması yaparken, akşam antrenmanında da topla ilk çalışmasını gerçekleştirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde, teknik direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde yapılan antrenmanda, futbolcular dar alanda pas çalışmasının ardından 3 gruba ayrılarak yarı sahada çift kale maç yaptı. Sezon öncesi olmasına rağmen futbolcuların hırslı ve istekli oluşu dikkat çekti. Beşiktaşlı futbolcular bir yandan antrenman yaparken, bir yandan da sağlık kontrolünden geçti.

Futbolcular bugün Özel Acıbadem Hastanesi'nde gruplar halinde bir dizi teste tabi tutuldu. Beşiktaş'ın akşam antrenmanında Koray salonda çalışırken, yeni sezon hazırlıklarına erken başlayan kaleci Rüştü, takımdan ayrı çalıştı.

TEMPO ARTIYOR

 Yeni sezon hazırlıklarına başlayan ve sıcak havaya rağmen yoğun bir antrenman programı uygulanan Beşiktaş'ta tempo yükseliyor. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam, dün futbolculara hafif bir antrenman yaptırırken, bugün çift çalışma gerçekleştirdi. Beşiktaşlı oyuncuların yarın ise 3 antrenman yapacağı öğrenildi. Sabah ilk antrenmanı yapacak futbolcular, öğle üzeri salonda çalışacak ve akşam antrenmanıyla günü tamamlayacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious