Beşiktaş taraftarı çıldırmakta haklı

Beşiktaş taraftarı çıldırmakta haklı.15338
  • Giriş : 08.12.2008 / 18:45:00

Beşiktaş taraftarı Ankara malubiyeti ile adeta çileden çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Cumartesi günü oynanan Beşiktaş- Ankaraspor maçı öncesinde herşey çok güzel gidiyordu. Binlerce taraftar İnönü Stadındaki yerlerin aldı ve maç saatini bekleme başladılar. Beşiktaş taraftarı herzamanki gibi yine çoşkusuyla takımlarını karşıladılar. Ama hiçbirşey umdukları gibi gitmedi. 20 dakikada Neca'nın attığı gol ile şok olan Beşiktaş, 41.dakikada Zapotocny'nin gölü ile beraberliği yakalayarak taraftara derin bir nefes aldırdı.İkinci yarı ise 52. dakikada Sivok'un kendi kalesine attığı gol ile bir kez daha şok olan taraftar, Mustafa Denizli'ye sitem dolu bir tezahurat'ta bulundu.Taraftar, Mustafa Denizli'ye ' Ne zaman Şampiyonluk diye bağırsak kursağımızda kalıyor, söylesene bize hocam, takım neden oynamıyor' diye tezahurat'ta bulundu. 90+4 'de Bilal'in golü ile adeta yılıldı.

Karşılaşmanın ardından tribünlerde büyük bir öfke vardı. Yönetimi istifaya çağıran taraftar Mustafa Denizli'yi de unutmayarak sitemlerini ilettiler.

Görülüyor ki artık Beşiktaş taraftarının sabrı kalmamış. Artık şampiyonluk istiyor, hatta şampiyonluklar istiyor. Ama bu gidişte biraz sor görünüyor. Taraftarın yine aynı tas, aynı hamam dedikleri kesin.

Ertuğrul Sağlam'ın ne günahı vardı acaba. İlk 6 hafta malubiyet almamış bir takımın teknik patronunu zorla istifa etmesini sağlayıp verine Mustafa Denizli'yi getiriyorsunuz. Ertuğrul Sağlam'a yazıktır. Resmen hakkı yendi. Bu sene Beşiktaş şampiyon olamazsa ne olacak acaba. Yönetim yine çıkıp gelecek sene için planlarını anlatacak ve bu böyle senelerde devam edip Beşiktaş camiasını kandırmaya çalışacak.

Beşiktaş-Ankaraspor maçında taraftar son 5 dakika Mustafa Denizli'ye öyle bir beste yaptı ki, taraftar hiç durmadan bu besteyi söylediler.

Gelelim Mustafa Denizli'nin taktik anlayışına. Geçen hafta Fenerbahçe maçında Holosko'yu yedek soyunduran ve son 10 dk oyuna alan Denizli, tekrardan aynı hatayı yapıp Holosko'yu kulübeye hapsetti. Böyle bir maçta en kötü ihtimal ile ikinci yarı oyuna sokabilirdi. Ankaraspor bu senenin flaş takımı ve karşılarına 3'lü defans ile çıkıyorsunuz. Sonucunda neler olduğunu hepimiz gördük.

Maç sonunda yeni açık tribününden Taksim istikametine çıkacak taraftarlar ayrı bir şok daha yaşadı. Numaralı tribününün önün kapatıp, o daracık merdicenlerden binlerce taraftarı ordan çıkartmaya mahkum ettiler. Aralarda kadın ve çocuklar ezilme teklikesi yaşadılar.

Sayın Beşiktaş Yönetim Kurulu, siz staddan çıkacaksınız diye numaralı tribün önünden bir allahın kulunu geçmesine izin vermezsiniz, taraftar tribün çıkışlarında 2 tanecik polis kapısından çıkmak zorunda kalıyorlar. Sizde bu adaletmi?

SPOR3

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*