Beşiktaş taraftarı gelmeyecek!

Beşiktaş taraftarı gelmeyecek!.15338
  • Giriş : 04.12.2007 / 14:03:00
  • Güncelleme : 04.12.2007 / 14:11:17

Bursaspor İkinci Başkanı: Beşiktaş taraftarının büyük olasılıkla maça gelmeyeceğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bursaspor Kulübü İkinci Başkanı Osman Çelik, 7 Aralık Cuma akşamı Beşiktaş ile yapacakları maça rakip takım taraftarların büyük olasılıkla gelmeyeceğini söyledi.

Çelik, yaptığı açıklamada, maçlara rakip takım taraftarların gitmemesinin sporun dostluk ve kardeşlik ruhuna yakışmadığını, ancak güvenlik açısından böyle bir kararın alınabileceğini belirtti.
''İl Spor Güvenlik Kurulu'nun rakip taraftarın gelmemesi konusunda bir talebi var'' diyen Çelik, şöyle devam etti:

''Beşiktaş bizim düşmanımız değil ama siyah-beyazlı takımı yenme konusunda diğer takımlarla oynadığımız maçlara göre daha hırslıyız. Camia olarak galibiyetten başka sonuç düşünmüyoruz. Eğer Beşiktaş'ı yenersek, ilk yarı için kalan 2 maçımızı da kazanıp, devreyi 27 puanla bitireceğimizi düşünüyorum.'' Çelik, Beşiktaş maçı öncesi kaleci Vega ve Volkan Bekiroğlu dışında eksiklerinin bulunmadığını, son haftalardaki başarılı futbolu cuma akşamı da sergileyip, sahadan 3 puanla ayrılacaklarına inandıklarını belirtti.

Bursasporlu taraftarlarla dün görüştüklerini ve takımı fair-play kuralları çerçevesinde desteklemeleri konusunda talepte bulunduklarını anlatan Çelik, ''Geçen yılki Beşiktaş maçında taraftarımız takımı çok iyi ateşlemiş ve sahadan 3-0 gibi net bir skorla galip ayrılmıştık. Taraftarlarımız, fair-play kuralları çerçevesinde yine takımlarını büyük bir coşkuyla destekleyeceklerdir'' diye konuştu

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious