Beşiktaş taraftarına çağrı

Beşiktaş taraftarına çağrı.17122
  • Giriş : 23.09.2008 / 21:37:00

Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu, bu akşam Ritz Carlton Oteli'nde bir iftar yemeği verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Geleneksel iftar yemeğine divan kurulu başkanı Yalçın Karadeniz ve divan üyelerinin yanı sıra Beşiktaş Kaymakamı Sadettin Yücel, Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal, Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Kenan Öner, asbaşkanlar Levent Erdoğan ve Ertunç Soğancıoğlu, yönetim kurulu üyeleri Behçet Ümitlen ve İlhan Durusoy ile camianın ileri gelenleri katıldı.

Yemeğin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, siyah-beyazlı takımın lige iyi bir başlangıç yaptığını ifade ederek, ''Takım şu anda istim üstünde. Oynadığı Futbol ile gelecek için olumlu sinyaller veriyor, ancak konuşmak için çok erken. İnşallah bu sezon iyi sonuçlanır'' dedi.

4 büyük kulübün şampiyonluk istediğini, Anadolu takımlarının da iyi oynadığını ifade eden Karadeniz, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Şampiyonluk uzun bir maraton. Beşiktaş taraftarlarından sabırlı olmalarını istiyorum. Bir maçta takımlarını şampiyon ilan etmesinler, bir maçla da şampiyonluğu kaybettiklerini sanmasınlar. Önemli olan takımın iyi oynamasıdır. İyi oynadıkça sezon sonunda mutlu sona ulaşılacaktır.''

Yeni transferler konusunda görüşleri sorulan Yalçın Karadeniz, ''Şu anda iyi performans gösteriyorlar ancak sonunda takım başarılı olursa, onlar da isabetli transfer haline gelirler. Aksi takdirde isabetli transfer olmazlar'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*