Beşiktaş tek yürek oldu

Beşiktaş tek yürek oldu.9992
  • Giriş : 08.04.2008 / 10:35:00

Sivas galibiyetiyle Beşiktaş tek yürek oldu. Başkan Demirören, teknik direktör Sağlam ve kaptan Üzülmez camiaya güven mesajı verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

‘MHK’ya güven kalmadı’
Belediye ve Fenerbahçe yenilgileri sonrasında şok yaşayan Beşiktaş’ta Sivasspor galibiyeti şampiyonluk umutlarını yeşertti. Başkan Yıldırım Demirören, “Hakem hataları nedeniyle 10 puanın üzerinde kaybımız oldu. Aynı şekilde rakiplerimiz de hakemlerle bir o kadar puan kazandılar. Spor kamuoyunun artık MHK’ya güveni kalmamıştır. Kalan maçlarda huzuru sağlamak, görev verecekleri hakemlerle ilgilidir” diye konuştu.

‘İşimize bakacağız’
Teknik direktör Ertuğrul Sağlam, “Sahada bahane arayacak durumda değiliz. Ancak hatalar olsa da, hakemlerin bu kadar maçların önüne geçmesi, Türk Futbolu açısından kabul edilemez bir durum... Biz 15 puan toplayıp, işimize bakmak istiyoruz. Hakem konusunu konuşacak durumda değiliz. Tüm olumsuzluklara rağmen elimizden gelenin en iyisini yapıp, kalan 5 karşılaşmada 5 galibiyet almak zorundayız” ifadesini kullandı.

‘Kendimize kızıyoruz’
Kaptan İbrahim Üzülmez ise yaşadıkları kayıplardan ötürü kendilerine kızdıklarını belirtti ve ekledi: Sahaya çıktığımızda rakibi de, hakemleri de, diğer etkenleri de yeneceksin. Fırsatı yakaladığında da golü atacaksın. Sivasspor karşılaşması bizim için bu nedenle çok önemliydi. Artık kalan maçlarda aynı tarifeyi sürdürüp, hepsini kazanmalıyız. Biz de hakem hatalarını konuşmaktan memnun değiliz, ancak bu sorunun önüne geçilmeli...

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious