Beşiktaş transfer için hazırlanıyor

Beşiktaş transfer için hazırlanıyor.23925
  • Giriş : 04.01.2009 / 09:19:00

Beşiktaş’ta yapılması planlanan orta saha transferi için Cisse ve Seric’in gitmesi beklenirken, yönetim Fransız yıldıza 10 gün süre verdi. Geremi, Tjikuzu, Mitrovica ile Hürriyet, Denizli’nin listesindeki futbolcular.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Siyah-Beyazlılar'da Cisse krizi giderek büyüyor. Fransa'dan 6 gün gecikmeli olarak dönen ve çalışmalara katılan Cisse'ye yönetim, transferini netleştirmesi için 10 gün süre verdi. Denizli'nin fırçaladığı Fransız yıldızla görüşen Ertunç Soğancıoğlu'nun, “Gitmek istiyorsan kendine hemen kulüp bul ve git. Kalacaksan da transferi aklından çıkar ve aldığın paranın hakkını ver. Sana 10 gün süre. Bu zaman içerisinde transferini netleştir. Bonservisinde sana her türlü kolaylığı yapacağız. Yeterki gerçek bir alıcıyla gel” dediği öğrenildi.

Fransız yıldızın da “Menajerim 1 hafta içinde İstanbul'da olacak, oturup konuşursunuz. Şartlarda anlaşırsanız bu işi bitiririz” dediği öğrenildi. Cisse'nin bonservisini alacaklarına karşılık istediği ancak yönetimin bir miktar para istediği belirtildi.

HÜRRİYET'İ BAŞKAN İSTEYECEK

Yabancı kontenjanında yer açamadığı için transfer yapamayan Beşiktaş'ın, Denizli'nin isteğiyle Newcastle'de oynayan Geremi ve İstanbul Bld.'den Tjikuzu için girişimlerini sürdürdüğü belirtildi. Ayrıca Ankarasporlu Hürriyet Güçer için de Başkan Demirören'in bizzat devreye girdiği öğrenildi. Sırp oyuncu Srem Sremska Mitrovica'ya da bazı yöneticilerin karşı çıktığı bildirildi.

Bugün

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*