Beşiktaş yönetimi: Mağlubiyet kötü

  • Giriş : 03.11.2008 / 14:59:00
  • Güncelleme : 03.11.2008 / 15:04:39

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, Kayserispor karşısında 3 puan kaybetmelerinin kendilerini çok üzdüğünü söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Levent Erdoğan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bu yenilginin kendilerini hem liderlikten hem de namağlupluktan ettiğini ifade ederek, ''Her ne kadar önümüzde uzun bir maraton varsa da artık pembe rüyalardan uyanıp, az konuşup çok işi yapma zamanının geldiğini düşünüyorum. Aksi takdirde geç kalmış oluruz'' diye konuştu.

Bundan sonraki her maçın kendileri için önemli olduğunu belirten Erdoğan, ''Anadolu takımlarının bu sene güçlü oluşları lige heyecan ve renk getirmiştir. Bu durum bizim her zaman güçlü olmamızı ve çok iyi hazırlanmamızı gerektirmektedir. Büyük veya küçük takım diye düşünmeksizin her maça çok büyük ciddiyetle hazırlanmalı ve her maçı final gibi düşünmeliyiz'' ifadelerini kullandı.

Başarı ve şampiyonluğu rakiplerin puan kaybetmesine değil, kendilerinin puan kazanmalarına endekslemek durumunda olduklarını anlatan Erdoğan, hafta sonunda oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray derbisi ile ilgili bir soruya, ''Derbideki sonuç bizi ilgilendirmiyor. Biz kendi maçlarımıza bakıyoruz. Başkalarının puan kaybetmesine değil, kendimizin kaybetmeyeceği ve kazanacağı puanlara göre hareket etmek zorundayız. Başkalarının puan kaybetmesine göre hesap yaparsak yanlış hesap yapmış oluruz'' diyerek sözlerini tamamladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*