Beşiktaş'a bahar geldi

Beşiktaş'a bahar geldi.15440
  • Giriş : 18.12.2007 / 13:42:00

Üst üste alınan zaferlerle lige sıkı sıkıya tutunan Kartal'da yönetim, takım ve taraftar tek yürek...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İki zorlu engel aşılınca...

Beşiktaş'ta 8-0’lık Liverpool hezimeti sonrasında kulüp büyük bir kriz yaşamış ve Sivasspor karşılaşmasında taraftarlar isyan bayrağını açmıştı. Yönetimi istifaya davet eden tribünler, bazı futbolcuları da ıslıklamıştı. Porto yenilgisi sonrasında Avrupa’ya havlu atan Kartal, ligde üst üste Bursaspor ve Ankaragücü’nü devirip zirve yarışına tutundu. Kazanılan 6 puan sonrasında camia, yönetim, teknik heyet ve futbolcular birleşti.

Manisa’yı da yeneceğiz’

3-1’lik Ankaragücü zaferi sonrasında teknik heyetten yapılan açıklamada, “Farklı galibiyeti bizi yalnız bırakmayan Başkan’a armağan ediyoruz” denildi. Taraftarlar da 90 dakika bitiminde futbolcuları alkışladı. Takıma ve teknik heyete sonuna kadar güvendiğini söyleyen Başkan Demirören, “Manisaspor maçını kazanmak zorundayız. Devre arasında, her şeyi masaya yatırıp geniş bir değerlendirme yapacağız” dedi.

‘Gereken hamleler yapılacak’

Gereken hamlelerin yerine getirileceğini ifade eden Başkan, “Camiamız rahat olsun. Her tedbiri alıyoruz. İhtiyaca göre yapacağımız takviyelerle şampiyonluk yarışında daha güçlü olacağız. Yeter ki, Beşiktaş camiası kendi içinde birlik ve beraberliği sağlasın. Her türlü engeli, tüm zorlukları elele verip aşacağımıza yürekten inanıyorum” diyerek iddialı bir açıklama yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious