'Beşiktaş'a çok yakıştı!'

'Beşiktaş'a çok yakıştı!'.10424
  • Giriş : 19.06.2009 / 08:24:00

Vedat Okyar, şampiyonluğun Beşiktaş'a çok yakıştığını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Rahatsızlığı nedeniyle evinde dinlenen Okyar, Beşiktaş Kulübü'nün resmi aylık dergisinin Haziran-Temmuz sayısına yaptığı açıklamada, ''Şampiyonluk beni moral olarak ayakta tutan en büyük şeylerden biri oldu. Şampiyonluk görüntülerini televizyonda izledim. İlaç gibi geldi'' dedi.

Beşiktaş'ın Fenerbahçe'yi yenip Fortis Türkiye Kupası'nı, Galatasaray'ı mağlup edip Turkcell Süper Lig şampiyonluğunu kazandığına dikkat çeken Vedat Okyar, ''Lig tarihinde kazanılan birçok eğri büğrü şampiyonluk var. Ama Beşiktaş ikinci yarıdan itibaren bunu hak etti. Mustafa Denizli ile işbirliği yapmaya devam edildikçe, önümüzdeki sezon Avrupa kupalarından bir tanesini mutlaka alacağımıza inanıyorum. Bana göre Beşiktaş'ın kadrosu diğer takımlardan daha iyi. Artık 3-5 ayda bozulacak bir yapıya da sahip değil. Her şey rayına girdi, profesyonelleştiler. Mustafa cin gibidir, önümüzdeki sezondan da alnının akıyla çıkacaktır'' diye konuştu.

Rahatsızlığı sonrası Beşiktaşlı taraftarların kendisine yönelik tribünde açtığı ''Bugün dost yaralanmış, yine gönlüm hoş değil'' yazılı pankart konusunda ise Okyar, şunları söyledi:

''Pankartı görünce çok duygulandım. Beşiktaş'ta forma giyen futbolcuların hepsinin bu vefayı anlamaları lazım. Her zaman söylerim, benim en yakın akrabalarım Beşiktaş taraftarlarıdır, öz akrabalarım değil. Camiamızdan da birçok kişi sürekli halimi, hatırımı, sağlığımı soruyor. Mustafa Denizli de üç günde bir telefon açıyor. Hepsine çok teşekkür ediyorum.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*