Beşiktaş'a Gordon Schildenfeld resti

Beşiktaş'a Gordon Schildenfeld resti.15664
  • Giriş : 15.06.2009 / 10:19:00

Yabancı kontenjanını bir türlü boşaltamayan Beşiktaş Yönetimi’ne bir darbe de Gordon Schildenfeld’den geldi. Sırp oyuncunun, “Ya iki sene daha oynarım, ya da pramı verin” dediği öğrenildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Beşiktaş'ın kiralık olarak Duisburg'da forma giyen futbolcusu Gordon Schildenfeld, yönetime haber göndererek sözleşmesi bitene kadar siyah - beyazlı takımda kalmak istediğini söylediği öğrenildi.

Geçen sezonu Almanya'da olmak üzere 1.5 senesini Beşiktaş'ın futbolcusu olarak geçiren Sırp oyuncunun iki sene daha Kartal'da kalmak istediği bildirildi. Beşiktaş'a büyük umutlarla transfer edilen fakat beklenenden uzak bir performans sergileyen Schildenfeld'in, siyah - beyazlı kulüpten aldığı yıllık ücreti Avrupa'da hiçbir kulüpten alamayacağını yönetime söylediği vurgulandı.
Yabancı kontenjanını boşaltmak isteyen Beşiktaş Yönetimi, bu oyuncuya alacaklarına karşılık bonservisini teklif ettiği fakat Sırp oyuncunun bunu kabul etmediği bildirildi. İki sene daha mukavelesi bulunan Schildenfeld takımdan gönderilmesi durumunda ise bu iki sezonun ücretini yönetimden istediği aksi halde Beşiktaş'tan hiçbir yere gitmeyeceğini söylediği öğrenildi.

İki senelik ücretinin yaklaşık 2.5 milyon euro olduğu öğrenilen Sırp oyuncunun çevresine, “Bu para benim hakkım. Hayatım boyunca bir daha böyle bir para kazanmam garanti değil. Bu nedenle bonservisimin verilmesini istemiyorum” dediği ifade edildi.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*