Beşiktaş'a göz dağı verdi

Beşiktaş'a göz dağı verdi.16143
  • Giriş : 12.12.2008 / 23:01:00
  • Güncelleme : 12.12.2008 / 23:04:11

Gençlerbirliği karşısında 3 puan aldıkları için mutlu olduklarını söyleyen Galatasaray Teknik Direktörü Michael Skibbe, Beşiktaş maçı için kesin konuştu:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Skibbe, 3-1 kazandıkları maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında, defansif anlamda ilk ve son 20 dakikada zorluk yaşadıklarını belirterek, ''Ama bugün galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum. İlk 20 dakikadan sonra oynadığımız Futbol ve gollerle galibiyeti hak ettik. Bugün oynayan bütün oyuncularımın performansı çok iyiydi. Özellikle Mehmet Güven beni sevindirdi. Kadroda alternatiflerimiz zenginleştiği için de mutluyum. Yılın son maçı olarak da, Beşiktaş'a karşı zor ve güzel bir maç bekliyoruz. Her zaman olduğu gibi 3 puan için çıkacağız'' diye konuştu.

Alman teknik adam, ''Suni çime karşı önlem aldınız mı?'' sorusuna, ''Geçen hafta Ankara'ya 2 gün önce geldik ve idman yaptık. Bu hafta da idmanımızı İstanbul'da değil burada yaptık. İyi oldu bunlar. Bu sahada tekniği yüksek futbolcularımız var, alıştıktan sonra iyi Futbol sergileyebiliyorsunuz'' yanıtını verdi.

Gençlerbirliği karşısında Ankaragücü maçındaki taktikle oynadıklarını ifade eden Skibbe, sözlerini şöyle sürdürdü: ''Sağlam futbolculara göre taktik hazırlıyoruz. Ne kadar çok orta sahanın ve savunmanın ortasında futbolcunuz varsa forveti artırabiliyorsunuz. Bugünkü taktiğimiz önümüzdeki hafta için iyi bir taktik olabilir.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*