Beşiktaş'a Louis Saha müjdesi!

Beşiktaş'a Louis Saha müjdesi!.11903
  • Giriş : 14.06.2009 / 12:00:00

Siyah-Beyazlılar, yeni Pascal Nouma'sını İngiltere´de buldu. 2004-2008 yılları arasında M. United´da fırtınalar estiren Fransız golcü ve kulübü Everton'la anlaşma sağlandı. Resmi imza an meselesi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Mehmet Topuz'un transferinde büyük hayal kırıklığı yaşayan Beşiktaşlılar'a Ada'dan müjdeli haber. Başkan Yıldırım Demirören, Fransız golcü Louis Saha'ya Siyah-Beyazlı formayı giydiriyor. 10 yıldır top koşturduğu İngiltere'de tam 112 gol atan süperstarla kesin olarak anlaşma sağlandı.

30 yaşındaki oyuncuya yıllık 2.5 milyon Euro verileceği kaydedildi. Everton kulübü de Manchester'dan bedelsiz aldığı Saha için kapıyı 5 milyon Euro'dan açtı.

Pazarlıklar için iki kez Ada'ya giden Başkan Demirören'in rakamı 3.5 milyon Euro'ya çektiği ve tarafların el sıkıştığı öğrenildi.

Yönetimin önümüzdeki hafta İstanbul'a getirmeyi planladığı Saha'ya görkemli bir törenle imza attırmayı planladığı bildirildi. Brezilyalı Bobo'nun yerini alması beklenen ünlü oyuncu, forvet hattındaki çalışkanlığı ve final vuruşlarındaki olağanüstü yeteneğiyle tanınıyor.

Saha kimdir?

Ülkesi: Fransa
Doğum tarihi: 8 Ağustos 1978
Doğum yeri: Paris
Boyu: 1.85
Mevkii: Forvet
Takımı: Everton
Oynadığı takımlar: Metz, Newcastle United, Fulham, Manchester United

FANATİK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*