Beşiktaş'a Sivas'ta coşkulu karşılama

  • Giriş : 28.04.2007 / 00:00:00

Turkcell Süper Lig'de yarın Sivasspor ile karşılaşacak olan Beşiktaş kafilesi, Sivas'a geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sivasspor ile yarın yapacağı maç için İstanbul'dan uçakla Sivas'a gelen Beşiktaş kafilesini, Sivas Havaalanı'nda çok sayıda Beşiktaş taraftarı ile bir grup Sivasspor taraftarı alkış ve çiçeklerle karşıladı.
Taraftarlar önce teknik direktör Jean Tigana'ya çiçek verdi. Beşiktaş kafilesini karşılamaya, Sivaslı olan İbrahim Toraman'ın annesi Fatma Toraman, kardeşi Fikret Toraman ve yeğeni Eda Nur Şakşak ile akrabaları da geldi.
Milli futbolcu İbrahim Toraman'a yeğeni Eda Nur, çiçek verirken hemşehrileri sevgi gösterisinde bulundu. Yeğeniyle basın mensuplarına poz veren İbrahim'e Sivassporlu taraftarlar, ''Genç Yiğidolar Seninle Gurur Duyuyor'' yazılı pankartlarla destek verdi.
Beşiktaşlı taraftarlar ise, ''Adam Gibi Adam İbrahim Toraman'' ve ''Yiğido, Memleketine Hoşgeldin'' yazılı pankartlar açarak milli oyuncuya sevgi gösterisinde bulundular.
Futbolcular, yoğun güvenlik önlemleri altında havaalanı önündeki otobüse bindi. Yaklaşık 50 araçlık bir konvoy eşliğinde, tezahüratlarla kent merkezine gelen Beşiktaş kafilesi, kamp yapacağı otele yerleşti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious