Beşiktaş'ı karıştıramazlar

  • Giriş : 23.03.2007 / 00:00:00

Futbol Şubesi Sorumlusu Celalettin Kolot, teknik direktör Jean Tigana ile sorun yaşadıkları iddialarının kasıtlı olduğunu ileri sürdü

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kolot, “Hedeflerimize doğru tek yumruk halinde ilerliyoruz. Tigana’yı her zaman ve her şartta destekliyorum” dedi

Beşiktaş Futbol Şubesi Sorumlusu Celalettin Kolot; saygın, her zaman ve her şartta destekledikleri teknik direktör Jean Tigana’ya yönelik olarak üzücü cümleler kullanmadığını açıkladı. Kolot, bu iddiaların tamamen maksatlı olup, takımda kaos ortamı yaratmaya, şampiyonluk yolunda kararlılıkla ilerleyen ekiplerine çelme takmaya yönelik olduğunu savundu.

TEK YUMRUĞUZ

Kolot şunları söyledi: “Hedeflerimize tek yumruk halinde ilerlerken, teknik ekibimiz ve Futbol takımımız ile yönetim kurulumuz birlik beraberlik içerisinde çalışmalarını sürdürüyor. Ortaya konulan bu tarz haberler, camiamızı yaralamayı amaçlamaktadır. Bu art niyetli haberlere itibar edilmemelidir.’’

KARTAL 10 EKSiKLE ÇALIŞTI

Beşiktaş, Gençlerbirliği maçının hazırlıklarını eksik bir kadro ile sürdürüyor. Tigana yönetiminde sağanak yağış altında gerçekleştirilen çalışmaya Milli Takım kamplarında bulunan İbrahim Üzülmez, Gökhan Zan, Serdar, İbrahim Kaş, Runje ile sakatlığı nedeniyle Milli Takım kadrosundan çıkarılan İbrahim Toraman ve sakatlıkları süren Kleberson, Bobo, Mustafa, Koray katılmadı. Tigana, idmanda oyunculara kros ağırlıklı bir çalışma yaptırdı.

Beşiktaş’a özel rakip

Beşiktaş, milli maçlar nedeniyle lige verilen arayı Kazakistan Süper Ligi takımlarından FC Kaisar Kyzylorda ile yapacağı maçla değerlendirecek. Pazar günü BJK İnönü Stadı’nda saat 19.30’da oynanacak maçın biletlerinin satışına 25 ve 15 YTL’den Biletix bayilerinden başlandı. Tigana oyuncularıyla yaptığı toplantıda bu maçın ligde fazla şans bulamayanlar için iyi bir fırsat olduğunu söyledi.

Kartal tabela bekliyor

BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi’nin adının BJK Cola Turka Arena olarak değiştirilmesi konusunda Beşiktaş ile Ülker Grubu arasında mutabakata varıldığı bildirildi. Kulüpten yapılan açıklamada, “Ülker Grubu ile yapılan anlaşma gereği BJK Cola Turka Arena tabelası, Ülker Grubu tarafından hazırlanacak ve müteakiben salonun yeni ismi BJK Cola Turka Arena olarak kullanılacaktır” denildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious