Beşiktaş'ı sarsacak iddialar

Beşiktaş'ı sarsacak iddialar.23925
  • Giriş : 01.01.2009 / 17:52:00

Yıldırım Demirören’in eski yöneticilerinden Süleyman Eren ortaya attığı iddialar ile ortalığı karıştıracak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yıldırım Demirören'in eski yöneticilerinden Süleyman Eren, görev yaptığı süre içerisinde başkanın para ödediğine dair bir belge görmediğini belirtti, “Zaten kulübü birkaç kişi yönetiyordu” dedi

Beşiktaş eski yöneticisi Süleyman Eren, ilginç bir iddia ortaya attı. Başkan Yıldırım Demirören'in geçen yönetiminde yer alan Eren, başkana olan borçlar hakkında bugüne kadar herhangi bir belge görmediğini söyledi.

Eren, “Sadece söz olarak Demirören'in kulübe para verdiği söyleniyordu. Başkan adaylığını belirten Celal Kolot'un bu konudaki önerisine hak veriyorum. Başkan beş sene içinde kulübe ne kadar verdiğini belgelerse ondan sonraki başkan da buna göre bir ödeme planı yapar. Ama dediğim gibi ben böyle bir belge görmedim. Zaten bugün olduğu gibi, benim dönemimde de kulübü bir kaç kişi yönetiyordu. Başkan diğer yöneticileri hiç dinlemiyor” diye konuştu.

Yönetimde yer alan diğer isimlerin sadece maç biletleri, deplasman ve güvenlik gibi konularla bilgilendirildiğini vurgulayan Süleyman Eren, şöyle devam etti:

“Demirören, (Yanlış yapıyorsun) diyen bütün yöneticilerle yollarını ayırdı. Mesela menajer seçiminde Ali Gültiken'in yanı sıra başkanın istediği bir isim daha vardı. Ama Ali Gültiken seçildi. Yıldırım Demirören, (Ali Gültiken seçilsin) diyenlerin hemen hemen hepsini bir dahaki yönetime almadı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*