Beşiktaş'ın borcu 92 milyon YTL

  • Giriş : 16.02.2008 / 13:45:00

Beşiktaş Kulübü Olağan Divan Kurulu Toplantısı, Akaretler'deki kulüp binasında gerçekleştirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Divan Kurulu Lokali'nde, Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz başkanlığında yapılan toplantıya, kulüp yönetim kurulu adına genel sekreter Kenan Öner ile asbaşkanlar Levent Erdoğan, Ertunç Soğancıoğlu ve Behçet Ümitlen katıldı.

Yalçın Karadeniz'in açılış konuşmasının ardından söz alan Denetleme Kurulu Başkanı Alper Kuş, siyah-beyazlı kulüpte gelecek hafta sonu yapılacak Yıllık Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı öncesi divan üyelerine bilgiler verdi.

En çok ilgiyi çeken konunun borçlar olduğunu vurgulayan Kuş, ''Konsolide edilmiş borç tutarı, 41 milyon 116 bin YTL'si başkan Yıldırım Demirören'e olmak
üzere, toplamda 92 milyon YTL civarıdır'' dedi.

Kulüp genel sekreteri Kenan Öner ise konuşmasında, açıklanan borç tutarlarına kendilerinin de iştirak ettiklerini belirtirken, ''Açıklanan rakamların, bir önceki Divan Kurulu Toplantısı'na oranla farklılık gösterdiğini gördünüz. Bu da banka kredi borçlarımızın bir kısmını ödeyerek aşağıya çekmemizden kaynaklanmıştır'' diye konuştu.

Yalnızca ilk bölümü basın mensuplarına açık tutulan toplantıda söz alan üyelerin, özellikle basında Beşiktaş ile ilgili çıkan haberlerle, transfer için yapılan harcamaların yüksekliğine tepki gösterdikleri öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious