Beşiktaş'ın en büyük transferi!

Beşiktaş'ın en büyük transferi!.11286
  • Giriş : 26.06.2007 / 23:16:00

F.Bahçe'nin eski başkanlarından Ali Şen, Ligtv'deki Futbol Gündemi adlı programda Türkiye'ye gelen yıldız futolcuları masaya yatırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Galatasaray'ın transferlerini beğendiğini belirten Ali Şen, Galatasaray'ın Danimarka'dan transfer ettiği Tobias Linderoth için "Sıradan bir futbolcunun biraz üzerinde bir transfer.

Onun gibi Türkiye'de çok oyuncu var. Servet'ten bir fazlası yok" dedi.

Ali Şen, Galatasaray'ın transferi Lincoln ile ilgili olarak çok önemli bir oyuncu olduğunu belirttirken, Fenerbahçe'ye imza atan Roberto Carlos transferini de değerlendiren Şen, "Roberto Carlos saha dışında büyük transfer ama saha içinde ise Carlos hakemlerle oynamaya kalkabilir.

Disiplin altına alınmalı. Roberto Carlos çok kırmızı kart görebilir" dedi.

''Beşiktaş'ın en büyük transferi Rüştü''
Rüştü ile transfer öncesi konuştuğunu da sözlerine ekleyen Şen, "Rüştü'yü Beşiktaş formasıyla görünce içim cız etti. Sıkıntıların anlattı bana. Zico'nun oynatmayacağını söyledi.

Rüştü Beşiktaş'ın en büyük transferidir. Beşiktaş'ın yarısını bu sene Rüştü teşkil eder." dedi.

Middlesbrough'a transfer olan Tuncay hakkında ise Şen, "Bir kere Tuncay Türkiye'nin en iyi futbolcusudur. Çok karakterli bir insandır. Büyük bir profesyonellik örneği verdi.

Burada menejer Erdinç'in de büyük rolü var. Tuncay için Middlesbrough bir merdiven olacak. Mourinho, Ferguson gibi teknik adamlar onu izleyecekler.

Fenerbahçe Türkiye'nin en iyi takımı olmasına karşın o kadar bir vitrini yok. Tuncay Fenerbahçe için büyük kayıp" ifadesini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious