Beşiktaş'ın hizmetindeyim

Beşiktaş'ın hizmetindeyim.8259
  • Giriş : 18.04.2008 / 10:44:00
  • Güncelleme : 18.04.2008 / 10:51:15

Siyah beyazlı takımın eski yöneticisi, sezonun bitimine 4 maç kala kulübü karıştıracak polemiklerden kaçınılması gerektiğini savundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

BEŞİKTAŞ’ın eski Futbol şube sorumlusu İhsan Kalkavan, sezon bitimine 4 maç kala kulübü karıştıracak polemiklerden kaçınılması gerektiğini söylerken, "Her zaman Beşiktaş’ın hizmetindeyim" dedi. Kongre üyelerinin teveccüh gösterdiği yönetimleri desteklemek zorunda olduklarını belirten Kalkavan, şunları söyledi:

"Kulübün tüm sorumlulukları yönetenlerindir. Başkan Yıldırım Demirören ve babası Erdoğan Demirören en yakın dostlarım. Kendileri ile her zaman görüşürüm.

Bugün, Beşiktaş Yönetimi istesin koşa koşa hizmet için giderim. Beşiktaş’a hizmet için mutlaka yönetimlerde yer almak gerekmiyor. Her yönetimde istenmeyen olaylar yaşanıyor. Bu yıl teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın istediği tüm oyuncular alındı. Demirören, Beşiktaş için Del Bosque ve Carew gibi isimleri getirdi.

Beşiktaşlılık, takımı zor günlerde desteklemektir. Sanırım diğer arkadaşlarım da benimle aynı fikirdedir. Beşiktaş, değerlerini korumalı. Alty apıdan yetişen oyuncularına sahip çıkmalı."

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious