Beşiktaş'ın kaptanları Toraman ve Üzülmez kavga etti

Beşiktaş'ın kaptanları Toraman ve Üzülmez kavga etti.14827
  • Giriş : 04.07.2008 / 23:45:00
  • Güncelleme : 04.07.2008 / 23:47:02

Kampta kavga eden kaptanlar İbrahim Toraman ve İbrahim Üzülmez süresiz kadro dışı bırakıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Avusturya kampında kavga eden Beşiktaş kaptanları İbrahim Toraman ve İbrahim Üzülmez süresiz olarak kadro dışı bırakıldı.

Siyah-Beyazlılar'ın tecrübeli oyuncuları İbrahim Toraman ve İbrahim Üzülmez kampta kavga etti. Bu gelişme üzerine yönetim bu futbolcuları süresiz olarak kadro dışı bıraktı. Ayrıca iki futbolcunun İstanbul'a gönderilmeleri de söz konusu.

TEKME Tokat KAVGA

Yeni sezon hazırlıkları için Avusturya’ya giden Beşiktaş’ın kampı olaylı başladı. Siyah-beyazlı takımın iki kaptanı İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman terlik yüzünden yumruk yumruğa birbirine girince kamptan kovuldu.
Öğle yemeğine terlikle gelen İbrahim Toraman’ı İbrahim Üzülmez “Yemeğe neden terlikle geliyorsun, ayakkabı giysene” diye uyardı. İbrahim Toraman ise “Ayağım ağrıyor o yüzden terlik giyiyorum” yanıtını verdi. Üzülmez’in “Benim de ayağım ağrıyor ama ben terlik giymiyorum” sözüne İbrahim Toraman “Sanane” diye çıkışınca ortam bir anda gerildi. İbrahim Üzülmez “Ben bu takımın kaptanıyım” diye konuşarak ayağa kalktı. Toraman’ın “Ben de bu takımın kaptanıyım” savunmasını yapmasının ardından iki oyuncu bir anda birbirine girdi. Yumruk yumruğa kavga eden oyuncuları yemekteki diğer futbolcular güçlükle ayırdı.

İkisi de yaralandı

Ortalığın yatışmasından sonra idmana giden siyah-beyazlı takım daha sonra akşam yemeği için tekrar otele döndü.

Yemekte bulunan Beşiktaş Genel Menajeri Sinan Engin iki kaptanı barıştırmak istedi. Ancak iki futbolcu bir kez daha tartışmaya başladı, ardından tekme Tokat birbirine girdi. Birbirine vurdukları yumruk ve tekmeler sonucu yaralandıkları gözlenen iki kaptanı araya girenler güçlükle ayırdı.

Olaya büyük tepki gösteren Menajer Sinan Engin iki oyuncuyu İstanbul’a geri gönderme kararı aldı. Kamptan kovulan ve bugün İstanbul’a gelmesi beklenen İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman hakkındaki kararı Başkan Yıldırım Demirören’in vereceği bildirildi. İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toroman’ın yine kavga etmemeleri için aynı uçağa bindirilmeyeceği, birinin Salzburg, diğerinin ise Münih üzerinden İstanbul’a gönderileceği bildirildi.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious