Beşiktaş'ın Podolski ısrarı

  • Giriş : 25.06.2008 / 14:33:00

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, kurmayları ile birlikte gittiği Zürih’te transfer çalışmalarını da sürdürüyor. Listede Podolski’nin yanı sıra Klasnic de var.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

BEŞİKTAŞ Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, genel sekreter Kenan Öner, asbaşkan Levent Erdoğan, menajer Sinan Engin, Alman Milli Takımı’nın B.Münihli oyuncusu Lukas Podolski’nin menajeri ile buluşmak için dün Zürih’e geldi. Ukrayna’nın D.Kiev takımının Bobo için verdiği teklifi düşündüklerini belirten Demirören "Bobo’dan iyisini bulamazsak satmak istemiyoruz. Teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam’ın verdiği transfer raporunda ismi geçen B.Münih’in yıldız golcüsü Lukas Podolski’nin menajerinden olumlu yanıt gelmesi üzerine fikir alış verişi yapacağız" dedi.

Beşiktaş Kulübü’ne İngiltere, İspanya, Fransa ve Belçika’dan menajerler aracılığı ile birçok oyuncu teklif edildiğini hatırlatan Demirören şöyle konuştu: "Dünyanın sayılı takımlarından biri olmamız tüm menajerlerin ve oyuncuların bize gelmesine neden oluyor. İspanya’da R.Madrid başta olmak üzere üç önemli oyuncu ile görüştük. Kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda hareket ediyoruz. Teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam’ın istediği oyuncuları kadromuza kattık. Transferimiz daha bitmedi. Taraftarlarımızı coşturacak önemli oyuncu getireceğiz."

Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Kenan Öner ise A Milli Takımımız’ın Almanya ile yapacağı maçı izledikten sonra Münih’e geçerek bazı oyuncularla görüşeceklerini ve transfer listesinde olan Hırvatistan Milli Takımı’nın golcüsü Ivan Klasnic’in W.Bremen’den ayrıldığını bu oyuncu ile de son kez masaya oturacaklarını vurguladı. Öner "Beşiktaş Kulübü’nün sistemine ve ruhuna uyan önemli yıldızlar alacağız. Klasnic ve Podolski sadece görüştüklerimizden birkaçı. Birçok oyuncu ile konuşuyor ve teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam’ın sistemine uyup uymadığına bakıyoruz" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious