Beşiktaş'ın resmi Nihat açıklaması

Beşiktaş'ın resmi Nihat açıklaması.13136
  • Giriş : 26.06.2009 / 08:12:00

Beşiktaşlı yöneticiler, eski futbolcuları Nihat Kahveci'nin transferinin bittiğini açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Taraftarlardan sabırlı olmalarını isteyen yöneticiler, önümüzdeki günlerde yıldız bir futbolcunun daha Beşiktaş forması giyeceğini duyurdu.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, bazı yöneticilerle birlikte Beşiktaşlı taraftarların organize ettiği şampiyonluk kutlamasına katılmak üzere Muğla'nın Fethiye ilçesine geldi. Asbaşkanlar Behçet Ümitlen ve Levent Erdoğan'ın da katıldığı Ece Saray Otel'de gerçekleştirilen kutlamaya Başkan Demirören eşi Revna Demirören ile birlikte tekneyle geldi. Gecede, koyu Beşiktaş taraftarı olan Gökhan Tepe sahne alarak konser verdi. Kutlamada, Yıldırım Demirören, eşi ve taraftarlar tarafından Beşiktaş pastası kesildi. Gökhan Tepe'nin şarkıları eşliğinde Yıldırım Demirören ve Revna Demirören dans etti.

Kutlamaların ev sahipliğini yapan Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Akif Celalettin Şimşek, gecede yaptığı konuşmada, kutlamalarda protokolü bir kenara bırakacaklarını söylerken, başkan Demirören'e kupa şeklinde bir de rozet taktı.

Daha sonra kürsüye gelerek bir konuşma yapan Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, başarının yapılan transferle değil oynanan oyunla elde edildiğini açıkladı. Beşiktaş'ın bu sezon 2 kupayı birden alarak elde ettiği başarıya dikkat çeken Demirören, "Başarı tek başına gelmiyor. Büyüklerimizin bir lafı var; kimse tek başına peygamber olamaz. Şampiyonluk ekip çalışmasıdır. Bu ekibin en büyük mühim taşlarından biri benim yönetim kurulum ve takımımdır. En önemli taşlardan biri de hocamızdır. Şampiyonluklar transferle olmuyor. Kupa sahada kazanılıyor. Beşiktaş da onuruyla mücadele ederek bu seneki kupayı aldı. İnşallah üçler, dörtler beşler de gelecek. Bu camianın önü açık ve öyle büyük bir camiayız ki biz, sizlerle her türlü zorluğu da aşacağımıza inanıyorum." dedi.

"Nihat Kahveci dün akşam Beşiktaşlı oldu"

Gecede basın mensuplarının sorularını yanıtlayan yöneticiler ise taraftardan sabırlı olmalarını isteyerek gerekli transferlerin yapılacağı müjdesini verdi. Asbaşkan Levent Erdoğan, Beşiktaş kulübünün birlik ve beraberlik halinde yeni başarılar elde edeceğini söylerken, Beşiktaş'ın şimdi Şampiyonlar Ligi'ne kilitlendiğini ifade etti. Beşiktaş'ın dün akşam eski futbolcusu Nihat Kahveci ile resmen anlaştığını kaydeden Erdoğan, "Beşiktaş Nihat'ı aldı. Dün akşam da Nihat'ı almanın kutlamasını yaptık. Bunu müjdeleyelim. Lütfen herkes rahat etsin. Gereken fazlasıyla yapılacak. Biz transfer yapmak için transfer yapmayacağız. Lazım olan yerlere, lazım olan futbolcuları, oyuncuları alacağız. Bunun içinde güzel isimler de olacak. Taraftarlarım rahat olsun. Yıldız isimleri kadromuza katacağız. Ama şimdi açıklayamıyoruz. Çünkü ağzımız yandı." dedi. Bir gazetecinin Mehmet Topuz olayını hatırlatması üzerine Erdoğan, "Mehmet Topuz önemli bir olay değil. Beşiktaş'ın içinde çok sayıda Mehmet topuz vardır." açıklamasında bulundu.

Asbaşkan Behçet Ümitlen ise takımın doğru yerlere doğru transferler yapacağını belirtirken, bu transferlerle Beşiktaş'ın en yükseklere uçacağını ifade etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*