Beşiktaş'ın tek rakibi 'hakemler'

Beşiktaş'ın tek rakibi 'hakemler'.9447
  • Giriş : 04.05.2008 / 08:26:00

Beşiktaş Genel Menajeri Sinan Engin Ankaragücü maçı öncesi futbolcuları uyardı: "Bizim tek rakibimiz hakemler. Bunu bilin ve sahada ona göre mücadele edin"

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Şampiyonluk iddiasını büyük ölçüde yitiren ancak gelecek sezon Avrupa kupalarına katılabilmek için kenetlenen Beşiktaş, bugün Başkent'te Ankaragücü karşısına çıkıyor. Son iki haftada puan kaybı lüksü olmayan siyah- beyazlılar, mutlak 3 puan parolasıyla Ankara'ya giderken, genel menajer Sinan Engin özel bir toplantı yaparak futbolcuları uyardı. Daha önce bir panelde yaptığı konuşmada bu sezon haksız yere puan kaybettiklerini ve şampiyonluklarının gasp edildiğini söyleyen Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'in sözlerinin doğru olduğunu kaydeden menajer Sinan Engin, "Unutmayın bizim tek rakibimiz hakemler" dedi.

'ÇOK DİKKATLİ OLMALISINIZ'

Yapılan hakem hatalarından çok canlarının yandığını kaydeden Engin, "Bu hataların sürekli aleyhimize olması dikkat çekici. Bizim tek rakibimiz hakemler. Bunu bilin ve sahada ona göre mücadele edin. Çok dikkatli olmalı ve kalan iki maçımızı kazanmalıyız" dediği öğrenildi. Öte yandan Ankara Valiliği, Beşiktaş'ın birlikte hareket eden Ankaragücü-Bursa taraftarlarının olay çıkarmasına karşı ek güvenlik talebini yerinde buldu ve önlemlerin alınacağını bildirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious